uždaryti

Naujienos

 • 2017-02-05

  Pagaliau pagaliau pagaliau! Vėl skelbiame Teatro terapijos seansą. Vasario mėn. 25 d. kviečiame atsinaujinti, pasisemti gerų emocijų ar atsikratyti senųjų bagažo. gera nuotaika - garantuota!
  Laukiame ČIA

 • 2015-12-22

  Mieli, siunčiame šilčiausius linkėjimus artėjančių švenčių proga! Būkite laimingi žmonės!

 • 2015-12-01

  Sveiki. Senokai rašėme. Pasiilgome. Atėjo laikas premjerai. Kviečiame:)
  Spektaklis "KETVIRTOJI KĖDĖ". Realūs žmonės praėjusiame laike jums tikrai kažką primins.
  SVARBU: Premjeros proga, pasinaudoję kodu LZLK2015010, suteiksite sau 35% nuolaidą dviems bilietams į visus premjerinius "Ketvirtoji kėdė" spektaklius. Šis kodas galios perkant bilietus  š.m. gruodžio  3-23 dienomis imtinai. Bilietus platina Bilietai.lt
  Laukiame Jūsų:)

 • 2015-02-16

  Sveiki šią ypatingą dieną. Mums ji dviguba šventė. Ryte spėjome sudalyvauti ir valstybės atkūrimo renginiuose, o vakarop jau priėmėm žiūrovus teatro salėje. Premjerinis spektaklis įvyko! Priėmėte puikiai, jau laukiame kito spektaklio! Ačiū ir iki:)

 • 2014-09-16

  Sveiki gyvi po vasaros šėlionių!
  Tikrai bus miela Jus vėl sutikti teatrų salėse! Ruduo - mūsų premjeros metas. Šįkart pristatome naują, nepažįstamą istoriją, skiriamą mažiesiems maištautojams, mąstytojams, svajotojams, filosofams ir smalsuoliams. Visa informacija apie premjerą - ČIA, o bilietus galite įsigyti visose Bilietai.lt kasose ir internetu. LABAI SVARBU kasoje pasakyti kasininkei stebuklingą sakinį: Perku  "Šeimos bilietą" - perku 3 bilietus, moku už 2! Iki teatrališkų susitikimų!

 • 2014-03-09

  Sveiki, kaip ir žadėjome, skelbiame žaidimo, trukusio visą vasario mėnesį laimėtojus! Juos, o taip pat visą išsamią informaciją rasite paspaudę ČIA
  Sveikiname!

 • 2014-02-26

  Dėmesio: pranešame, kad keičiasi spektaklio "PAŽADĖK, KAD NEIŠEISI PIRMAS" data: renginys iš kovo 5 d. perkeliamas į balandžio 30 d.
  Bilietai galios tie patys. Jei Jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galėsite grąžinti bet kurioje BILIETAI LT kasoje , išskyrus Maxima informacijos skyriuose esančias kasas. Apie tai, kada bus pradėtas vykdyti pinigų grąžinimas, sekite informaciją šiame puslapyje http://www.bilietai.lt/lt/event/19828
  Atsiprašome žiūrovų dėl nepatogumų.

 • 2014-01-21

  Sveiki, sulaukę žiemos! Šioms dienoms pagaliau tinka vaizdo ir poezijos etiudas iš mūsų sieninio kalendoriaus, jį rasite ČIA. Eilės Vytauto Mačernio, foto Jurgitos Končienės. Belieka pridėti, kad 2014-ų metų sieninius kalendorius vis dar galite gauti dovanų dalyvaujant mūsų Facebook'o paskyroje: www.facebook.com/laimingizmones.lt . Tuo pačiu sveikiname ir skelbiame sausio 17 d. būtent mūsų Facebook'o paskyroje vykusio žaidimo nugalėtojas, laimėjusias kalendorių. Tai Jolita Cilvinaitė, Rouz Mikėnienė, Evelina Bogomolovienė.

 • 2014-01-05

  O būna ir taip! Naujųjų metų išvakarėse Kauno Rotušės aikštėje stovinčios eglutės viduje 'paslėpėme' kvietimą dviems asmenims į mūsų spektaklį. Mūsų Facebook'o draugų puslapyje išplatinome užduotį, kuri skambėjo taip: Atspėkite kur tai yra? Ir skubėkite kuo greičiau pasiimti! Dovana/kvietimas dviems į bet kurį mūsų spektaklį laukia, tiesiogine prasme - PO EGLUTE:)

  Ir ką Jūs sau manote? Jau tąnakt, 00:22, į nurodytą e-paštą gavom Laimingųjų, radusių mūsų kvietimą po eglute, nuotrauką. Tai Gailė ir Paulius!!! :)))
  Jie jau spėjo pasirinkti 4 komedijas viename spektaklyje ,,PRIE BARJERO'', kurį žiūrovų pageidavimu rodysime 2014.02.18 d., 18:00 val.
  Dar kartelį SVEIKINAME ir linkime daug LAIMĖS!

 • 2014-01-01

  Su žaliojo arkliuko metais! Lai jie Jums būna dosnūs prasmingų darbų ir džiugių akimirkų. O ČIA norime padėkoti visiems, vienaip ar kitaip prisidedantiems prie LAIMINGŲ ŽMONIŲ kūrybinių šuolių.

 • 2013-12-20

  Mielieji, mes, kaip ir Jūs, dabar labai užsiėmę Kalėdinių dovanų ruošybomis, tačiau ir patys norime būti dosniais Kalėdų Seniais. Todėl kviečiame Jus aktyviai reikštis mūsų Facebook'o draugų puslapyje, kur nuo pat dabar vyksta įvairūs šventiniai 'pasibuvimai', konkursai bei sėkmių dienos, kuomet gausiai dovanosime ne tik kvietimus į mūsų spektaklius, ne tik spaustuvės dažais kvepiančius mūsų sieninius kalendorius, bet ir tikras gyvas kalėdų eglutes!

 • 2013-11-11

  Sveiki, dovanojame priešpaskutinį mūsų sieninio šių metų kalendorinį etiudą lapkričio tematika. Jį išvysite ir perskaitysite ČIA. Naujasis 2014 metų kalendorius jau spaustuvėje. Kaip ir kasmet, suteiksime galimybę jį įsigyti ir Jums. Sekite naujienas;)

 • 2013-10-30

  Spalio 24 d. sutikome pirmąją mūsų šeštojo veiklos sezono premjerą - vienos dalies istoriją lifte "Pažadėk, kad neišeisi pirmas". Žiūrovai prieš spektaklį turėjo progą gyvai paimprovizuoti spektaklio afišos tematika. Rezultatus galite pamatyti ČIA Spektaklis įvyko Kaune, toliau keliaus į kitus miestus, tad iki greito!

 • 2013-10-09

  Greitai lekia laikas. Ypač, kai toks gražus ruduo. Pagalvojom, kad žodis NELIETUS galėtų būti rašomas kartu, o ne atskirai. Kai rudenį nelyja - ypatingai subtiliai nusidažo medžiai, kažkaip dailiai sugula nespėta nupjauti žolė ir nors temsta jau anksčiau, vis dar galima važinėtis dviračiu:) Vienu žodžiu, tikimės, kad nusiėmę sodų derlius, prisispaudę sulčių pilnas kamarėles pulsite į teatrus ir godžiai raškysite mūsų užaugintą 'derlių' scenoje:) O ČIA - mūsų spalis iš šių metų sieninio kalendoriaus. Foto autorius - režisierius Arvydas Lebeliūnas, eilės - poeto Donaldo Kajoko. Žolė, kaip matysite, irgi nespėta nupjauti...:)

 • 2013-09-01

  Visus su rugsėjo 1-aja! Nesvarbu, ar esame suaugę, vaikai, ar seneliai - kiekvienais metais ši diena reiškia pasikeitimus. Mums taip pat. Rugsėjo pradžia - pats darbymetis planuojant sezono pradžią ir, aišku, premjerą. Apie ją sužinosite truputuką vėliau, dabar gi paspaudę ČIA, tradiciškai rasite mūsų kalendorinį etiudą (foto Giedriaus Liago, eilės Donaldo Kajoko).

  Svarbi informacija mūsų draugams socialiniame puslapyje Facebook: nuo šiol mus rasite adresu https://www.facebook.com/laimingizmones.lt. Prieš tai naudotas mūsų profilis - nebe aktyvus. Labai kviečiame jungtis prie naujo Facebook'o puslapio, kuriame, kaip ir praėjusį sezoną, bus daug judesio, kvietimų į spektaklius aktyviausiai dalyvaujantiems ir panašių naujienų. Nesinaudojantys šiuo socialiniu tinklu - visuomet naujienas gausite el.paštu. Tereikia tik užsiregistruoti!

  Iki ir turiningo rudens!

 • 2013-08-27

  Sveiki. Mes jau pradedam. Pirmųjų rugsėjo bei spalio spektaklių datos sustyguotos. Jas galite rasti paspaudę norimą mėnesį mūsų renginių kalendoriuje (po dešine) arba rubrikoje 'REPERTUARAS'. Tuo pačiu norime pranešti, jog, kaip visuomet, rudenėjantis dangus mums asocijuojasi premjera... Jausmas puikus, laukite žinių!

 • 2013-08-05

  Sveiki. Šiuo metu ruošiamės šeštam teatriniam sezonui. Rugsėjo mėnesio repertuarą paskelbsime rugpjūčio pradžioje. Registruokitės
  LAIMINGOMS NAUJIENOMS gauti ir mūsų naujienos pačios Jus suras! O paspaudę ČIA rasite rugpjūčio nuotaiką
  iš mūsų 2013 metų sieninio kalendoriaus. Foto - Jurgitos Končienės, eilės - Donaldo Kajoko.

 • 2013-06-04

  Sveiki birželyje! Linkėdami puikios vasaros kviečiame bent porą kartų atsigulti ant žolės. Štai tokioje pievoje kaip ČIA. Eilės Donaldo Kajoko, foto Raimondo Kuliavo.

 • 2013-05-03


  Sveiki. Tikrojo pavasario teko laukti net iki MAMOS dienos. Gegužės mėnesio nuotaika paslėpta ČIA , o norintiems pradžiuginti mamą - visus LAIMINGŲ ŽMONIŲ gegužės mėnesio spektaklius galėsite pamatyti įsigiję VIENĄ BILIETĄ DVIEMS ASMENIMS:) Arba DU BILIETUS UŽ VIENO KAINĄ:) Žodžiu, perkate vieną bilietą, o MAMA KELIAUJA Į SPEKTAKLĮ NEMOKAMAI:) AKCIJOS SĄLYGOS: 1) Išsirinkite spektaklį iš mūsų gegužės mėn. repertuaro. 2) Rašykite el. pašto adresu info@laimingizmones.lt tokią informaciją: vardas pavardė, spektaklio data ir pavadinimas bei kiek bilietų norėsite įsigyti.
  3) Mes rezervuosime Jūsų vietas ir pranešime Jums atsakydami į Jūsų laišką. 4) Bilietus galėsite atsiimti prieš spektaklį. 5) Esant poreikiui (apie tai informuokite iš karto) - gražiai supakuosime kaip dovanėlę ir sutarsime kur atsiimsite anksčiau nei spektaklio dieną.

  Linkėdami šypsenų,

  Laimingi žmonės

 • 2013-04-17

  Na ką mielieji, pagaliau iš tiesų galime skelbti pavasarį! O su juo ir šį posmą iš mūsų sieninio kalendoriaus. Gamta, tikėkimės, jau su mumis, o ne prieš mus - vargu bau ar berastume žmogelį, kuris dar norėtų sniegaus kieme...:) Su pavasariu visus ir šuoliais į vasarą!

 • 2013-04-10

  Sveiki, mielieji, vėl skelbiame laimėjusius kvietimus į mūsų spektaklius. Tai Renata Budrienė, Regina Tekoraitienė, Milda Globytė

  Gediminas Mindžiulis, Tadas Grybas. Laukiame spektakliuose ir vis dar laukiame pavasario...:)

 • 2013-03-28

  Sveiki, atšventėme, tarptautinę teatro dieną. Mūsų terminais išsireiškus - atvaidinome, nes kaip ir pridera teatralams - šią dieną taip pat rodėme spektaklį:) O dabar apie orus... Nežinom kaip Jūs, mielieji, bet mums jau ta žiema... Laukėm laukėm visą kovą, kada galėsime šitąjį dailų mėlyną posmą palinkėt, bet jau matom, kad tuoj Velykos, langus jau reik plaut taip sakant, margučius meistraut, o žiema stovi kieme... Vienu žodžiu, spauskite ČIA ir grožėkitės - gal pavasaris greičiau ateis:) Tuo pačiu - mūsų intensyvus balandžio mėnesio repertuaras jau kabo svetainėje, galite permest akimis, o į premjerinį spektaklį "MANO AŠ" įsigydami bilietus, neužmirškite pasinaudoti Laimingų žmonių feisbuko draugams skirtu kodu, kuriuo pasinaudoję bilietą įsigysite su 30 proc. nuolaida;) Kodą rasite mūsų Facebook'o profilyje. Su pavasariu tuomkart, nėr čia ko!!!:):)

 • 2013-01-27

  Būkite sveiki tiesiogine šios frazės prasme! Skelbiame didoką sąrašėlį atsiliepusių kvietimo į mūsų spektaklius laimėtojų:) Jiems taip nutiko, nes registravosi mūsų naujienoms gauti ;) Taigi, norimą spektaklį jau greitai aplankys: Vaida Grybienė, Vytautas Linkus, Kristina Kazliene, Audrutė Savickienė, Mindaugas Markulis, Vanda Rutkauskaitė, Daiva Zubaitė, Agnė Strelčiūnaitė, Jovita Jucienė. Laukiame!

 • 2013-01-14

  Sveiki žiemoje. Ta proga, paspaudę ČIA - rasite pirmąjį mūsų sieninio kalendoriaus mėnesio etiudą. Mėgaukimės, nes ir tai praeis...;)

 • 2012-12-21

  Žinojome, kad pasaulio pabaigos nebus, bus tik pradžia... Gamta ir Visata mums dosnios - nepaisant būties problemų - žiema nuostabi! Sveikiname su tuo, o taip pat su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis. Linkėjimą pamatysite ir išgirsite ČIA.

 • 2012-12-11

  Sveiki ir laimingi! Kartu su paskutiniuoju šių metų mėnesio linkėjimu (ČIA) skelbiame atsiliepusius mūsų pakvietimų laimėtojus. Jie jau išsirinko norimą pamatyti spektaklį. Tai Jurgita Bartkevičiūtė, Ramune Žumbakienė, Renata Navickienė, Diana Averkaitė-Abbas, Zita Grižienė, Vanda Rutkauskaitė, Deimintas Valiūnas ir Auksė Martinaitienė. Valio ir laukiame Jūsų!

 • 2012-11-08

  Taigi, po truputį vis daugėja atsiliepiančių į mūsų išsiųstus laiškus tiems, kurie laimi pakvietimus į mūsų spektaklius:) Pristatome dar būrelį: Irena Gacevičiūtė išsirinko spektaklį "Kitais metais, tuo pačiu laiku", Loretai Jonušienei ir Irinai Sabaliauskienei užteks vietos spektaklyje "Vietų nėra", o Aušra Kelpšienė, Ramutė Matačiūnienė ir Klaudija Paliušytė pasinaudos proga išvysti mūsų premjerinį "Visu greičiu atgal". Toks moteriškas šįsyk kolektyvas. Merginos, laukiame jūsų! O ČIA rasite mūsų sieninio kalendoriaus lapkričio lapą... gražų, gal kiek melancholišką ir lėtą, tačiau neabejotinai rudenišką...

 • 2012-10-30

  O štai ir mes su dar keliais pakvietimų į mūsų spektaklius laimėtojais. Kodėl visą šį sezoną daliname pakvietimus galite sužinoti paspaudę ČIA, o į artimiausius mūsų spektaklius keliauja į mūsų specialiai laimėtojams išsiųstą naujienlaiškį jau atsiliepusios Ina Talandienė, Dalia Bučienė ir Salvinija Cibulskienė. Primename, sykį užsiregistravę mūsų naujienoms, nepamirškite pasitikrinti pašto. Maža ką;)

 • 2012-10-18

  Išaušo toji diena! Šiandien premjera! Bilietų nėra! Spalio 24 d. irgi jau nėra... Jausmas geras:) Tuo tarpu, kaip ir žadėjome - švenčiame savo mažą jubiliejų ir dovanojame pakvietimus į mūsų spektaklius: štai jau atsiliepė dar du pakvietimų laimėtojai: Renida Liutkuvienė pasirinko spektaklį "Vietu nera", o Raimondas Pundinas spektaklį  "Atėjau, pamačiau negalėjau":)

 • 2012-10-15

  Sveiki, kaip ir žadėjome skelbiame pirmąsias jau atsiliepusias LAIMINGĄSIAS LAIMĖTOJAS, mūsų spektaklį aplankysiančias su laimėtu pakvietimu. Tai Raimonda Gutautaitė, pasirinkusi spektaklį "VIETŲ NĖRA" Kaune, bei Žaneta Dagytė, pasirinkusi absurdo komediją suaugusiems "ATĖJAU, PAMAČIAU, NEGALĖJAU".

 • 2012-10-02

  Sveiki. Šiandien pora naujienėlių. PIRMOJI - neturintiems mūsų sieninio kalendoriaus - ČIA dalinamės spalio mėnesio etiudu. ANTROJI... švęsdami savo mažutį penktąjį sezoną visiems saviems (iki spalio 8 dienos imtinai), perkantiems bilietus į premjerinį spektaklį "VISU GREIČIU ATGAL", dovanojame 25 proc. nuolaidą! Tereikia pasakyti/parašyti kodą 5sezonas (be tarpų, mažosiomis raidėmis). Tokios tatai tokelės...:)

 • 2012-09-21

  Mes švenčiame 5-ąjį sezoną! Todėl nuo šiol kiekvieną 5-dienį JŪS laimėsite 5 pakvietimus į mūsų spektaklius!
  Jums tereikia užsiregistruoti LAIMINGOMS NAUJIENOMS gauti ir kiekvieną antradienį čia, naujienų rubrikoje, paskelbsime laiminguosius!

 • 2012-09-10

  Sveiki atvykę į mūsų atsinaujinusius interneto namus! Pradedame savo mąžąjį jubiliejinį sezoną. Per daug pažadais nesišvaistysim, stengsimės konstatuoti faktus:) Pirmąją naujovę jau pristatėme - galite 'pasisvečiuoti' užeidami į visus mūsų naujų interneto namų 'kambarėlius'. Kita naujovė - šį sezoną bilietus į mūsų renginius platins bendrovė BILIETAI.LT . Trečia, puiki žinia - mes vėl laukiamės... :) Gal kiek kitaip, nes tikrai žinome šios ypatingos dienos ne tik datą, bet ir valandą! Apie viską ČIA

 • 2012-09-02  Sveiki ir laimingi po vasaros! Vaikai į mokyklas išlydėti, darbeliai įsibėgėja. Ta proga - rudenėjantis linkėjimas Jums iš mūsų išleisto dailiojo sieninio kalendoriaus. Linkėjimą rasite ČIA. Iki greito! • 2012-08-13  Sveiki, vasara į pabaigą... Naujasis sezonas pakeliui! Maža to - penktasis mūsų sezonas, mažytis jubiliejus. Mes jau tyliai, bet ruošiamės. Viską sužinosite naujienlaiškiuose, o ČIA, kol dar nepraėjo rugpūtis, rasite mūsų tradicinį stabtelėjimą vienai minutėlei... Sėkmių! • 2012-05-12  Sveiki, pagaliau savo el.paštus pasitikrino paskutiniai 'LAIMINGOMS NAUJIENOMS' mūsų svetainėje užsiregistravusieji ir laimėjusieji pakvietimus į mūsų spektaklius: Vytis Štelbys, Beatričė Sinušaitė, Silvija Gelžinienė, Andrius Gurevičius. SVEIKINAME:) Kitą savaitę vėl laukite žinių. Beje, mes jau pusiaukelėje ir tuoj tuoj atnaujinsime savo i-neto namus. Ta proga pasižadame pasiausti truputuką ir pasitaškyti prizais bei siurprizais:D


 • 2012-04-29  Akivaizdu - praėjusį savaitgalį peršokome pavasarį. Tam tikra prasme tai gerai, nes visų Mamų dieną pasitiksime tikrai gėlėtai - garantuojame, neliko nė vieno nesužydėjusio gėlių darželio:)
  Šia, ypatinga, proga siunčiame 50 procentų nuolaidą visiems mūsų gegužės mėnesį rodomiems spektakliams. Spektaklius rodysime Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje. Nuolaidos kodas visose Tiketa kasose: MAMA (perkant internetu rašykite didžiosiomis raidėmis).


 • 2012-01-20  Sveiki, jau senokai neskelbėme laimėjusių LAIMINGUS pakvietimus į mūsų spektaklius. Taigi, į mūsų spektaklius pakvietimus dviems asmenims per pastarąsias savaites laimėjo: Regina Mikšienė, Ana Grudinskaja, Donatas Kubilius, Jūratė Butkevičienė, Paulius Benėta ir Aušra Paškevičienė. Sveikiname ir iki pasimatymų! • 2011-12-14  Nebūsime labai tikslūs sakydami, kad jau žiema:) Bet vienas tikras dalykas artėja - Šv.Kalėdos. Tad paskutinis šiais metais mūsų linkėjimas slepiasi ČIA, o visose Tiketos kasose Jūsų laukia 30 proc. nuolaida į visus mūsų sausio mėnesio spektaklius. Tereikia pasakyti kodą DOVANA (jei internetu - rašykite didžiosiomis raidėmis).
  O čia... du stebuklingi žodžiai beveik visiems gyvenimo atvejams: TEREIKIA PANORĖTI... :)


 • 2011-10-17  Jau už dienelės atvažiuojame į Vilnių sugroti spektaklį "Kitais metais, tuo pačiu laiku", o dabar skubame skelbti laimingus žmones, laimėjusius pakvietimus į mūsų spektaklius. Tai Regina Paulikienė ir Tomas Danilevičius. Sveikiname ir iki greito susitikimo Laimingų Žmonių spektakliuose! • 2011-10-10  Mielieji, mes ir vėl pradedam dalinti geras naujienas ir džiuginti Jus pakvietimais į mūsų spektaklius. Šį kartą laimė nusišypsojo Zitai Garškaitei ir Vaidai Variakojytei. Taigi sveikinam! 
  Dar nelaimėjai laimingi bilieto? Registruokis laimingoms naujienoms gauti, sek mūsų naujienas, būk aktyvus ir Tavo sėkmės valanda tikrai išauš. Skubėk pasidžiaugti spalvingu rudeniu, nepraleisk progos pabraidyti nukritusiuose lapuose, dažančiuose šaligatvius nuostabiomis rudeninėmis spalvomis ir tuoj skubėsim laužyti varveklius ir lipdyti sniego senius, akinantis baltumas padengs žemę. Iki greito!


 • 2011-06-13  Sveiki ir laimigi vasarą:) Skelbiame pastarųjų savaičių LAIMINGŲ PAKVIETIMŲ į mūsų spektaklius laimėtojus. Renata Šniolienė, Sandra Katutytė, Irena Leleivienė, Vilma Levickienė, Jolita Poškienė, Akvilė Vėlavičiūtė, Vidmantas Būda apsilankys mūsų spektaklyje "VIETŲ NĖRA" su aktoriumi Eimučiu Kvoščiausku, o Dainoras, Lina Baužienė, Raimondas Bureika jau pamatė paskutinįsyk šį sezoną rodytą mūsų premjerinį spektaklį "KITAIS METAIS, TUO PAČIU LAIKU". O mes jau po truputuką ruošiamės atostogauti. Tad jei kurį laiką negausite išsamesnių žinių, tai tik todėl, kad krausime baterijas ateinančiam sezonui.

  Po paskutiniojo mūsų smarkuolio Karlsono pasiskraidymo Vilniuje su spektakliu "Mažylis ir Karlsonas", didžiaisiais spektaklio globėjo "ERGO" skėčiais buvo apdovanoti mažieji vilniečiai: 18 val. spektaklio pertraukos metu vykusiame lėktuvėlių laidymo žaidime skėtį laimėjo Jorė Volungevičiutė, o 13 val. Rapolas (pavardės nespėjome išklausti:). Iki! • 2011-05-02  Pakvietimus į mūsų spektaklius paskutinę balandžio savaitę laimėjo: Gintarė Skvarčiūtė, Jūratė Keturakienė, Jurgita Stoškuvienė, Nika Čepauskaitė, Dainoras Balnionis. Mielieji, būkite aktyvūs, tapkite Karlsono draugais facebook`o profilyje ir jis pakvies Jus kartu paskraidyti su visa savo linksma kompanija. :) • 2011-04-12  Sveikiname pirmosios balandžio mėnesio savaitės PAKVIETIMŲ Į MŪSŲ SPEKTAKLIUS laimėtojus: Mykolą Miškinį, Laurą Rutkauskaitę, Rugilę Paseckienę, Justę Tamašauskienę, Editą Giedraitytę, Andrių Repečką. Sveikiname ir laukiame mūsų spektakliuose! Pakvietimas skirtas dviems asmenims, maža to, spektaklį galima pasirinkti. Gražaus pavasario! • 2011-03-20  PREMJERA jau "ant nosies", o mes vis nenustojame dalinti kvietimų į mūsų spektaklius. Skelbiame antros kovo savaitės pakvietimų laimėtojus: Inga Kupetytė - Bunevičienė, Žydrūnė Umbrasienė. Sveikiname Jus, damos, ir laukiame mūsų spektakliuose. • 2011-03-15  PREMJERA! Romantinė komedija "KITAIS METAIS, TUO PAČIU LAIKU" nori būti pamatyta! Talentingosios JULIJOS kostiumai, teatro žvaigždžių aktorinis duetas, puiki muzika, pjesė, kuria neįmanoma nepatikėti... Garantuojam: nevaldomą juoką, teisingas ašaras ir ilgalaikį pospektaklinį švelnumą širdyje...
  Kovo 22, 23 d. Vilniuje, kovo 27, 28 d. Kaune.


 • 2011-02-14  MYLĖKIMės!!!!

  tai tik šilkas džiaugsme mano tiktai šilkas
  tartum dvelksmas tavo lūpų mūsų rytą
  lengvas lengvas švelniai slystantis į smilgas
  nuo suklaupusių ant kelių viens prieš kitą

  tai tik šilkas mano rankų tau į plaukus
  skaidrios gijos mus apkritę lyg šventuosius
  kas išsaugos džiaugsme mano kas išsaugos
  mus tokius gražius kai atsistosim

  (D.Kajokas, "Meditacijų rinktinė") • 2011-02-07  Sveiki ir laimingi! Užsidirbome besiruošdami naujajai mūsų premjerai. Tačiau skelbiame pulkelį LAIMINGUS PAKVIETIMUS į mūsų spektaklius laimėjusių! Tai Lina Vanagienė,
  Ernestas Graželis, Andrius Kavaliauskas, Viktoras Adomauskas, Daiva Drazdauskienė ir Jurgita Rinkevičienė. Laukiame! • 2010-12-16  Sveiki ir Laimingi:) Artėjant Naujiesiems metams, paruošėme Jums  malonią staigmeną - pakabinamą kalendorių. Įsigyti jį galite parašę mums: kalendorius@laimingizmones.lt
  Nurodykite savo vardą, pavardę, miestą, kokio kalendoriaus pageidausite, mat turite galimybę pasirinkti - įsigyti tik kalendorių arba kalendorių su viduje įpakuotu pakvietimu dviems asmenims į bet kurį pasirinktą Laimingų žmonių spektaklį.
  Nuo gruodžio 20-os kalendorius galėsite įsigyti:
  1) Visų mūsų spektaklių metu. 
  2) Internetinėje parduotuvėje www.dovana.lt
  3) Įsigyjant daugiau nei 15 kalendorių su kvietimais - Kaune ir Vilniuje pristatysime nemokamai.
   Kalendoriaus kaina: įsigyjant kalendorių su pakvietimu dviems asmenims - 60 Lt. Įsigyjant tik kalendorių (be pakvietimo) - 15 Lt.


 • 2010-12-01  Sveiki ir laimingi! Jau senokai neskelbėme Laimingoms naujienoms mūsų svetainėje užsiregistravusių ir pakvietimus į mūsų spektaklius
  laimėjusiųjų pavardes. Susikaupė mažytė minia;) Štai jie: Ignė Naujalytė, Ramunė Rolytė-Šnirienė, Jelena Tamulienė, Dainius Aleksiejūnas Agnė Indreikaitė, Audronė Kavaliauskienė, Rytis Šventoraitis, Roma Špokienė ir Žydrūnė Vilčinskienė. Laukiam Jūsų ir primename, kad laimėtas pakvietimas visada skirtas dviems asmenims, nes teatras - kolektyvinis užsiėmimas;)


 • 2010-09-25  Sveiki! Tenka konstatuoti faktą - ruduo! Pas mus niekas nepasikeitė - toliau keliausime po Lietuvą su savo renginiais.  O paspaudę ČIA galite pamatyti pirmojo Laimingų žmonių susitikimo su socialiniame tinklapyje Facebook susibūrusio ir vis didėjančio draugų būrio akimirkas. Jas užfiksavome prieš metus - tiesiog pakvietėme visus į Kauno Santaką palydėti saulės ir išgerti arbatos:) • 2010-07-10  Beveik įpusėjom... vasarą... Šakės... ir šienas:) O čia Jums - mažytė linkėjimo nuojauta;)

  SIESTA
  Lanka. Tirštas oras virš balos.
  Ties dilgėle šokteli kuoja.
  Avis. Mieguistumas. Varpelis.
  Pavėjui - vos vos - melsvuoja.

  (D.Kajokas, "Meditacijų rinktinė":) • 2010-06-07  Mes visai vasarai iškeliaujame į pajūrį! Mūsų spektakliai "VIETŲ NĖRA" ir "MAŽYLIS IR KARLSONAS" bus rodomi ypatingai jaukią aurą turinčiame Palangos klube "Ramybė" ir labai patogioje Palangos Senosios gimnazijos salėje. Taip pat svečiuosimės Nidoje, kultūros centre "Agila".

  O čia dar pulkelis LAIMINGŲ pakvietimų laimėtojų, kurie patys išsirinks kokį ir kada mūsų spektaklį pamatyti. Tai Kristina Jablonskienė, Vitalija Jančiauskienė, Jurgita Šakienė, Vanda Bujienė, Jolita Virkutienė. • 2010-06-07  Šią savaitę - neeilinis įvykis. LAIMINGI ŽMONĖS išleidžia pirmąją savo Teatro Terapijos seminaro pirmokėlių laidą:) Plačiau apie šią, neseniai mūsų pradėtą veiklą galite pasiskaityti ČIA, na o mes jau ruošiamės tolesniems Teatro Terapijos žingsneliams. Jeigu Jus domina ši veikla, parašyite mums adresu tt@laimingizmones.lt ir pirmieji sužinosite seminarų datas ir kitą informaciją. • 2010-05-02  Skelbiame dar vieną pulkelį laimingųjų, laimėjusių pakvietimus į mūsų spektaklius! Tai Ramunė Lukaševičienė, Aurelija Savičiūtė, Laura Valašinienė, Nerijus Selenis, Danutė Gucevičienė, Stanislava Bliūdžienė. O taip pat sveikiname mažuosius teatro mylėtojus, vakar Klaipėdoje vykusio spektaklio "Mažylis ir Karlsonas" metu laimėjusius spektaklio globėjo, draudimo bendrovės ERGO įsteigtus prizus. Didžiulius skėčius namo išsinešė aštuonerių Julija ir pusantrų metukų Ričardas. • 2010-03-25  Sveiki, mūsų kieme šiandien aptikome pražydusias snieguoles! Pagaliau;) O štai čia dar trys Laimingosios, keliaujančios į LAIMINGŲ ŽMONIŲ SPEKTAKLIUS - Eglė Gaulienė, Violeta Bičkauskienė, Violeta Globienė. Laukiame. Ir žalumos kieme ir Jūsų spektakliuose;)

  Dėmesio! Mūsų šarmingasis Karlsonas jau rytoj krės išdaigas Panevėžio J.Miltinio dramos teatre, o paskui keliaus ir į Vilnių, Šiaulius bei Kauną. Ne mažiau aktyvūs ir mūsų kitų spektaklių veikėjai - juos taip pat pamatysite šių miestų scenose. O mes toliau skelbiame Laiminguosius, kurie registravosi LAIMINGOMS NAUJIENOMS gauti ir laimėjo pakvietimus į mūsų spektaklius: Darius Eidukonis pageidavo pamatyti spektaklį "Vietų nėra", Birutė Valienė ir Kristina Kriugiškienė - spektaklį "Prie barjero", o Tatjana Mickevič ir Aida Šileikienė - nuotaikingąjį "Mažylį ir Karlsoną". Laukiame;) • 2010-03-10  Sveiki ir Laimingi! Mūsų daugėja;) Skelbiame LAIMINGUOSIUS, užsiregistravusius naujienoms ir burtų keliu laimėjusius pakvietimus į mūsų spektaklius. Tai vilniečiai Marius Pareigis ir Gediminas Lazauskas, o taip pat Raimonda Lazėnienė iš Kauno. Laukiame!

  Ir dar:

  Pristatome Jums mūsų naują iniciatyvą - TEATRO TERAPIJOS užsiėminų ciklą. Išsamiau apie tai galite sužinoti socialiniame tinkle FACEBOOK įsikūrusioje LAIMINGŲ ŽMONIŲ draugų grupėje. • 2010-03-01  Su pavasariu! Siunčiame linkėjimą:
    PAVASARIS V
    Žalios balos palei kelią...
    žybsniai vėjo šukių...
    balon kyšteli pėdelę
    pumpuras kačiukų...
                                        (D.Kajokas, "Meditacijų rinktinė")


 • 2010-02-08  Sveiki ir laimingi! Mūsų skaičius didėja nenumaldomai, todėl daugėja ir LAIMINGŲJŲ, kurie mūsų spektaklius aplanko užsiregistravę LAIMINGOMS NAUJIENOMS gauti, nes tokiu būdu laimi pakvietimus. Šiandien skelbiame dar vieną pulkelį jau atsiliepusių laimėtojų, kurie registravosi sausio 19 - 31 dienomis. Tai kaunietės ir šį kartą visos moterys Indrė Minelgaitė, Indrė Kumpauskaitė, Jolanta Zalubienė ir Aida Skamaročienė. Visos jos pageidavo vasario 17 d. pamatyti spektaklį "Vietų nėra", Kaune, "Nautilus" laisvalaikio namuose. Tuo tarpu vilnietė Ingrida Valeikaitė išsirinko spektaklį "Prie barjero", kuris vyks Vilniuje, balandžio 18 d. Laukiame Jūsų! • 2010-01-07  Sveiki ir Laimingi;) Štai vardai tų, kurie pastarosiomis savaitėmis užsiregistravo LAIMINGOMS NAUJIENOMS gauti ir laimėjo pakvietimus į LAIMINGŲ ŽMONIŲ spektaklius: Viktorija Gedvilaitė, Algirdas Radauskas ir Egidijus Jurkėnas spektaklį "Vietų nėra" pamatys Vilniuje, klube New York, o Nijolė Dilevičienė, Neringa Kubiliene ir Algirdas Randakevičius šį spektaklį įvertins Kaune, laisvalaikio namuose "Nautilus". Tuo tarpu Rita Valeišytė, gyvenanti Vilniuje, panoro pamatyti savo vaikystės herojaus Karlsono nuotykius spektaklyje "Mažylis ir Karlsonas". Laukiame visų!

  O taip pat skelbiame pastarųjų spektaklių "Mažylis ir Karlsonas" metu vykusių lektuvėlių skraidymo varžybų laimėtojus, kurie namo išsinešė AB "ERGO GYVYBĖS DRAUDIMAS" isteigtus prizus - ryškiuosius ir didžiuosius skėčius! Villniuje laimėtojais tapo penkerių metų Maksimas, su mama Irina Sivoronova ir penkiametis Titas su mama Indre Baliukaite. Kaune skėčius laimėjo aštuonmetis Jonas Girdzijauskas ir šešiametė Emilė su mama Daiva Jonuškiene. Sveikiname! • 2010-01-01  Toliau tęsiame savąją LAIMINGOMS NAUJIENOMS gauti besiregistruojančių laimingųjų akciją. Vilnietis Dainius Dubickas sausio 26 d. spektaklį „Vietų nėra“ pamatys Vilniuje, NY klube, o kaunietė Virginija Batutienė jau šį sekmadienį apsilankys elegantiškoje komedijoje „Prie barjero“. Laukiame! • 2009-12-20  Skelbiame LAIMINGUOSIUS, praėjusią savaitę užsiregistravusius LAIMINGOMS NAUJIENOMS gauti ir laimėjusius pakvietimus į LAIMINGŲ ŽMONIŲ spektaklius. Tai klaipėdietė Vida Rutkauskienė, pasirinkusi pamatyti spektaklį ,,Mažylis ir Karlsonas", vilnietės Jovita Averkinienė ir Ramunė Zailskienė, kurioms rezervuotos vietos spektakliui "Prie barjero". Žmogiškąja komedija "Vietų nėra" Vilniuje taip pat mėgausis Vilius Steikūnas, o Rūta Dzikienė šio spektaklio aktorinius stebuklus atras Kaune. Laukiame! • 2009-12-18  Artėjant pačioms šilčiausioms šaltojo meto šventėms, LAIMINGI ŽMONĖS skelbia, kad gruodžio 19-31 d. (imtinai) naujai LAIMINGOMS NAUJIENOMS gauti prisiregistravę LAIMINGIEJI e-paštu gaus slaptažodį, kuriuo pasinaudoję įgis 20 procentų nuolaidą dovanoms - bilietams į spektaklius "Prie barjero" ir "Vietų nėra" ;) • 2009-12-09  Skelbiame dar vieną būrelį ryškiųjų ERGO skėčių laimėtojų: Šiauliuose vykusio spektaklio "Mažylis ir Karlsonas" skėčius laimėjo aštuonerių Justina Guliokaitė ir vienuolikmetis Mantas su tėvais Rasa ir Arnu. Kaune vykusiuose spektakliuose laimėtojais tapo penkerių Emilis su mama Edita Andrulevičiūte, šešerių Gustė su mama Rasa Razulevičiūte, ketverių metukų Žygimantas su mama Lina ir penkerių Agnetė su mama Žana Andrulioniene. Vilniuje skėtį atsiėmė devynerių Greta su mama Daiva Šimoniene. • 2009-11-24  Praėjusią savaitę išleidome dar vieną premjerą, žmogiškąją komediją "Vietų nėra"! O šiandien skelbiame atsiliepusius pastarųjų poros savaičių Laimingų pakvietimų laimėtojus. Jais tapo Giedrius Levinas, Janina Gromovienė, Raimundas Panavas, Rytis Vitkauskas ir Edita Jegelevičienė. Registruokitės mūsų laimingoms naujienoms gauti ir Jūs taip pat galite atkeliauti į bet kurį mūsų spektaklį su pakvietimu;) • 2009-11-14  Spektaklis "Mažylis ir Karlsonas" jau aplankė Klaipėdą ir Panevėžį. Skelbiame žaidimo, kuris vyko spektaklio pertraukos metu, nugalėtojus, namo iškeliavusius su spektaklio globėjo "ERGO Lietuva gyvybės draudimas" įsteigtais prizais. Klaipėdoje laimėtojais tapo Irena Zalepūgienė su sūnumi Tadu ir Aušra ir Arūnas bei jų aštuonerių dukrelė Karolina. Panevėžyje ryškius skėčius namo parsinešė devynerių metų Aistė su mama Inga Kruopiene bei penkerių metų Domas su mama Laura Truvoliene. Sveikiname! • 2009-11-10  Skelbiame tris laiminguosius pirmąją lapkričio savaitę laimėjusius pakvietimus į spektaklius. Tai Giedrius Petrošius is Vilniaus. Į jo namučių pašto dėutę iškeliauja pageidautas pakvietimas dviems į spektaklį "Prie barjero". Olga Riklikienė iš Kauno su dukrele aplankys spektaklį "Mažylis ir Karlsonas", o Mindaugas Krūmas šį spektaklį pageidavo pamatyti Šiauliuose. Laukiame! • 2009-11-05  Netikėtai Anapilin išėjus spektaklyje "Prie barjero" vaidinusiam aktoriui Vilhelmui Vaičekauskui, jį scenoje pakeis aktorius Andrius Žiurauskas. • 2009-11-04  Laimingi žmonės šįsyk nuoširdžiai liūdi netikėtai Anapilin iškeliavusio aktoriaus Vilhelmo Vaičekausko, spektaklyje "Prie barjero" sukūrusio nuostabius vaidmmenis. Mums be galo truks šio teatro unikumo, įspūdingų pauzių meistro, puikaus pasakoriaus, subtilaus humoro, šviesios vaiko sielos asmenybės... Turėjome gražių planų kartu, ruošėmės naujajam spektakliui su juo pagrindiniame vaidmenyje. Deja, mes planuojame, o Dievas savo daro... Belieka tik pasakyti - Ačiū, Viliau... Ir iki pasimatymo! • 2009-10-28  Sveiki ir Laimingi;) Vėl turime Jums mažą, bet jaukią žinutę!

   - "Mažylis ir Karlsonas" - spektaklis visiems, kurie yra pačiame jėgų žydėjime, keliauja po Lietuvą. Kad Karlsonas per daug neatsipalaiduotų kelionių iš miesto į miestą metu, o Jūs nepasiduotumėt rudenėjimams, kviečiame prisijungti prie LAIMINGŲ ŽMONIŲ grupės (nuorodą į šią grupę rasite paspaudę čia) socialiniame tinklapyje Facebook, ir įsilieti į žaidimą

  LAIMINGIEMS ir ESANTIEMS PAČIAME JĖGŲ ŽYDĖJIME, kurio metu bus galima laimėti prizus su LAIMINGOMIS pasekmėmis:) • 2009-10-25  Sveiki ir Laimingi! Turime Jums net kelias žinias ir visos jos geros!  

   - Mes jau pradėjome savo keliones su premjeriniu spektakliu visai šeimynai "Mažylis ir Karlsonas"! Apkeliausime visus didžiuosius Lietuvos miestus. Neaplenksime ir mažesnių, nes norime, kad kuo daugiau Jūsų būtų pačiame jėgų žydėjime;)
   - Naujai gimstančiam dar vienam mūsų spektakliui, žmogiškajai komedijai "Vietų nėra" intensyviai rinkome telefonų aparatus, kurie spektaklyje atliks labai svarbų vaidmenį. Dėkojame visiems, taip noriai prisidėjusiems prie šios akcijos. Jau turime jų virš trisdešimt - būtent tiek, kiek reikia. O toliau... iki premjeros liko mažiau nei mėnesis!


 • 2009-10-20  Skelbiame paskutiniuosius Laiminguosius, spalio 8-18 dieną vykusios laimingų pakvietimų akcijos laimėtojus! Tai Aurimas Amanavičius iš Panevėžio, jam keliauja pakvietimas į spektaklį "Prie barjero", kuris vyks J.Miltinio dramos teatre. Lina Ogurkis iš Vilniaus pageidavo matyti "Mažylį ir Karlsoną" Lietuvos rusų dramos teatre, o Dovilė Rusakevičiūtė ir Živilė Prokopenko šiuo spektakliu mėgausis Kaune, "Girstučio" kultūros rūmuose. Nespėjusieji užsiregistruoti laimingoms naujienoms ir sudalyvauti šioje akcijoje, padarykite tai dabar. Nesigailėsite;) • 2009-10-19  Vakar Kaune, "Girstučio" kultūros rūmuose savo, tikime, ilgą kelionę po Lietuvos teatrų sales pradėjo spektaklis visai šeimai "Mažylis ir Karlsonas"! Už scenos buvo karšta nuo priešpremjerinio jaudulio, tuo tarpu salėje vos sutalpinome vaikus ir jų tėvus:) Kadangi spektaklis dviejų dalių, per pertrauką vaikai galėjo dalyvauti žaidime ir laimėti spektaklio globėjo, AB "ERGO Lietuva gyvybės draudimas" įsteigtus prizus, o pertraukos pabaigoje buvo išlošti ir du pagrindiniai prizai - dideli ir spalvingi skėčiai, kurių laimėtojais tapo penkerių metų Paulina su mama Aušra Didbarzdiene ir trejų Andrius su mama Jurgita Jerinaite. Šis žaidimas visada keliaus su spektakliu, todėl laimėtojų bus dar ne vienas! • 2009-10-15
  Į Žygintos Grubienės namus Kaune iškeliauja pakvietimas į premjerą "Mažylis ir Karlsonas"! Nesnauskite, tikrinkitės savo el.paštą;) O mes jau premjerinėje finišo tiesiojoje: kostiumai pasiūti, dekoracijos pabaigtos, dar beliko Karlsono ir Freken Bok šokį surepetuoti... Vienu žodžiu, motoriukai dūzgia!


 • 2009-10-12
  Pakvietimai į Laimingų žmonių spektaklius keliauja Ramutei Briaunytei, kuri spektaklį "Mažylis ir Karlsonas" matys Panevėžyje, Robertui Alseikai, kuris Viniuje apsilankys spektaklyje "Prie barjero". Pakvietimai į spektaklį "Mažylis ir Karlsonas" taip pat atiteko Ramunei Danėnienei iš Zapyškio bei Marijai Nariūnienei iš Kauno. Jos su savo šeimynomis su "Mažyliu ir Karlsonu" susitiks Kaune.


 • 2009-10-11
  Turime dar du atsiliepusius teatro mylėtojus, į kurių namus iškeliauja pakvietimai į spektaklius. Tai Saulius Laurinaitis ir Irma Bunkienė iš Kauno!


 • 2009-10-07
  Prisijunkite prie Laimingų! Registruokitės įrašydami savo el.pašto adresą. Spalio 8-18 dienomis kiekvieną dieną 'Laimingose naujienose' skelbsime po tris Laiminguosius, tą dieną laimėjusius pakvietimą dviems asmenims į bet kurį mūsų spektaklį!


 • 2009-10-07
  Dėkojame Laurai Vasiliauskaitei bei Henrikui Matusevičiui, taip operatyviai sureagavusiems į mūsų prašymus prisidėti prie spektaklių gimimo. Laura tuoj pat sužinojo kur galima gauti idealią lakūno kepurę mūsų Karlsonui (žr. foto galeriją), o Henrikas nepaaiškinamais būdais  surado net trylika telefono aparatų komedijai "Vietų nėra" ir sakosi, kad tai dar ne galas! Į šių Laimingų savanorių namus iškeliauja pakvietimai į mūsų spektaklius!


 • 2009-09-28
  Praėjusį sezoną tris apdovanojimus už šarmingus aktorinius darbus susižėrusios komedijos „Prie barjero“ bilietai jau prekyboje!


 • 2009-09-26
  Spalio 18 d. pasaulį išvysiančio antrojo LAIMINGŲ ŽMONIŲ projekto – spektaklio šeimai „Mažylis ir Karlsonas“ kūrybinė grupė jau susidraugavo su savo kuriamais personažais. Beje, jei manote, kad jau išaugote iš “to” amžiaus, tai šis spektaklis kaip tik jums. Jau visai netrukus sužinosite kodėl!


© 2017 Visos teisės saugomos "Laimingi žmonės"
Svetainių kūrimas: Dizaino arkliukas